Sejo Oy

Sejo Oy

Sejo Oy toimittaa laadukkaita LVI-putkikannakkeita ja laajan valikoiman kiinnitys- ja asennustarvikkeita teollisuuden tarpeisiin, talonrakennukseen ja saneerauskohteisiin. Asennustekniikan asiantuntemus sekä nopeat ja luotettavat toimitukset ovat asiakaspalvelumme lähtökohtana. Toimiva varastointijärjestelmä on tärkeä osa palveluamme ja tämä takaa myös tuotteiden nopean saatavuuden. Työmaille toimitettavat konttimme ovat erinomainen tapa taata LVI-tarvikkeiden jatkuva saatavuus koko työprojektin ajaksi.

Janne Pirinen

Asiakaspalvelu

Sejo Oy /vapaalla 21.8 ja viikko 38.

Puh. 010 8345 613,  klo 8.00 – 16.00

janne.pirinen@sejo.fi

Kysely/tilaukset: myynti@sejo.fi

Jari Lappalainen

Asiakaspalvelupäällikkö

Sejo Oy / Kesälomalla 18.08 ja 01.09         

Puh. 010 8345 611,  klo 7.00 – 15.00

jari.lappalainen@sejo.fi

Kysely/tilaukset: myynti@sejo.fi

 

Jari Saarinen

Noutopalvelu / Vantaa

Sejo Oy

Puh. 010 8345 547

jari.saarinen@sejo.fi

Kari Virtanen

Noutopalvelu / Vantaa

Sejo Oy

Puh. 010 8345 614

kari.virtanen@sejo.fi

Roope Ojanen

Noutopalvelu / Vantaa
Sejo Oy
Puh. 010 8345 616
roope.ojanen@sejo.fi

Kalevi Hallanaro

Työmaa- ja konttipalvelu

Sejo Oy

Puh. 010 8345 605

kalevi.hallanaro@sejo.fi

Kesälomalla viikot 33, 34 ja 35.

Mika Lahtinen

Työmaa- ja konttipalvelu

Sejo Oy

Puh. 010 8345 610

mika.lahtinen@sejo.fi

Seppo Rantanen

Työmaa- ja konttipalvelu

Sejo Oy

Puh. 010 8345 615

seppo.rantanen@sejo.fi

Pasi Verkkomäki

Varastomies

Sejo Oy

Puh. 010 8345 604

pasi.verkkomaki@sejo.fi

Osmo Vallittu

Tuotepäällikkö / Putkivarusteet ja värinänvaimentimet

Sejo Oy

Puh. 010 8345 619

osmo.vallittu@sejo.fi

Jari Viita

Myyntipäällikkö / Kiskoasennusjärjestelmät

Sejo Oy

Puh. 010 8345 621

jari.viita@sejo.fi

Jussi Hirvonen

Myyntijohtaja / LVI-myynti

Sejo Oy

Puh. 010 8345 603

jussi.hirvonen@sejo.fi

Risto Koivusalo

Myyntipäällikkö / Turun alue

Sejo Oy

Puh. 010 8345 622

risto.koivusalo@sejo.fi

Tommi Ala-Lahti

Myymälä/työmaakuljetukset / Turku

Sejo Oy

Puh. 010 8345 623

tommi.ala-lahti@sejo.fi

Kesälomalla viikko 34.

Ilkka Vellamo

Myymälä/työmaakuljetukset / Turku

Sejo Oy

Puh. 010 8345 624

ilkka.vellamo@sejo.fi

Kesälomalla viikot 33 ja 37.

Joonas Östring

Myyntipäällikkö / Tampereen alue

Sejo Oy

Puh. 010 8345 607

joonas.ostring@sejo.fi

Lomalla 15.8 – 21.8 välisen ajan.

Niko Hemmilä

Myymälä / Tampere
Sejo Oy
Puh. 010 8345 606
niko.hemmila@sejo.fi

Petri Sulander

Myyntipäällikkö / LVI-myynti

Sejo Oy

Puh. 010 8345 617

petri.sulander@sejo.fi

Risto Suonpää

Tuotepäällikkö / Työkalut

Sejo Oy

Puh. 010 8345 618

risto.suonpaa@sejo.fi           

Esa Hemmilä

Toimitusjohtaja

Sejo Oy

Puh. 010 8345 602

esa.hemmila@sejo.fi

Petri Laurinkoski

Hankinnat

Sejo Oy

Puh. 010 8345 612

petri.laurinkoski@sejo.fi

Jätä yhteydenottopyyntö





Please leave this field empty.