Masino Oy Voimansiirto

Masino Oy Pumput

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Oy Teollisuushuolto

Masino Fastening Oy, Kierre- ja liitostekniikka

Masino Fastening Oy, Juotostekniikka

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Welding Oy

Masino Hydraulics Oy

Masino Industry Oy

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Industry Oy, Tuotanto

Sejo Oy

Sejo Oy, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa Puh. 010 8345 600 myynti@sejo.fi Myymälä avoinna arkisin klo 6.30-16.00
Sejo Oy, Orikedonkatu 8 B, 20380 Turku Puh. 010 8345 622 risto.koivusalo@sejo.fi Myymälä avoinna arkisin klo 8-16
Sejo Oy, Viinikankatu 45, 33800 Tampere Puh. 010 8345 607 joonas.ostring@sejo.fi Myymälä avoinna arkisin klo 7.30-15.30

Näytä yhteyshenkilöt
  • Janne Pirinen

    Asiakaspalvelu

    Sejo Oy / Kesälomalla viikot 27, 28, 29 ja 30.

    Puh. 010 8345 613,  klo 8.00 – 16.00

    janne.pirinen@sejo.fi, vapaalla 21.8 ja viikko 38.

    Kysely/tilaukset: myynti@sejo.fi

  • Jari Lappalainen

    Asiakaspalvelupäällikkö

    Sejo Oy / Kesälomalla viikot 25, 26, 31 ja 32          

    Puh. 010 8345 611,  klo 7.00 – 15.00

    jari.lappalainen@sejo.fi

    Kysely/tilaukset: myynti@sejo.fi

     

  • Jari Saarinen

    Noutopalvelu / Vantaa

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 547

    jari.saarinen@sejo.fi

    Kesälomalla viikot 24, 25, 26 ja 27.

  • Kari Virtanen

    Noutopalvelu / Vantaa

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 614

    kari.virtanen@sejo.fi

    Kesälomalla viikot 28, 29, 30 ja 31.

  • Roope Ojanen

    Noutopalvelu / Vantaa
    Sejo Oy
    Puh. 010 8345 616
    roope.ojanen@sejo.fi

    Kesälomalla viikot 31 ja 32.

  • Kalevi Hallanaro

    Työmaa- ja konttipalvelu

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 605

    kalevi.hallanaro@sejo.fi

    Kesälomalla 06.07 – 14.07.2017

  • Mika Lahtinen

    Työmaa- ja konttipalvelu

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 610

    mika.lahtinen@sejo.fi

    Kesälomalla viikot 24 ja 25.

  • Seppo Rantanen

    Työmaa- ja konttipalvelu

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 615

    seppo.rantanen@sejo.fi

    Kesälomalla viikot 29, 30 ja 31.

  • Pasi Verkkomäki

    Varastomies

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 604

    pasi.verkkomaki@sejo.fi

    Kesälomalla viikot 25, 27, 28, 29 ja 30.

  • Osmo Vallittu

    Tuotepäällikkö / Putkivarusteet ja värinänvaimentimet

    Sejo Oy / Kesälomalla viikot 27, 28, 29 ja 30.

    Puh. 010 8345 619 / vapaalla 16.6, 22.6 ja 4.8

    osmo.vallittu@sejo.fi

  • Jari Viita

    Myyntipäällikkö / Kiskoasennusjärjestelmät

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 621

    jari.viita@sejo.fi

    Kesälomalla viikot 27, 28 ja 29.

  • Jussi Hirvonen

    Myyntijohtaja / LVI-myynti

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 603

    jussi.hirvonen@sejo.fi

    Kesälomalla viikot 27 ja 28.

  • Risto Koivusalo

    Myyntipäällikkö / Turun alue

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 622

    risto.koivusalo@sejo.fi

    Kesälomalla viikot 26, 27, 30 ja 31.

  • Tommi Ala-Lahti

    Myymälä/työmaakuljetukset / Turku

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 623

    tommi.ala-lahti@sejo.fi

    Kesälomalla viikot 28, 29 ja 34.

  • Ilkka Vellamo

    Myymälä/työmaakuljetukset / Turku

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 624

    ilkka.vellamo@sejo.fi

    Kesälomalla viikot 25, 32, 33 ja 37.

  • Joonas Östring

    Myyntipäällikkö / Tampereen alue

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 607

    joonas.ostring@sejo.fi

  • Niko Hemmilä

    Myymälä / Tampere
    Sejo Oy
    Puh. 010 8345 606
    niko.hemmila@sejo.fi

  • Petri Sulander

    Myyntipäällikkö / LVI-myynti

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 617

    petri.sulander@sejo.fi

    Kesälomalla viikot 25 ja 26.

  • Risto Suonpää

    Tuotepäällikkö / Työkalut

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 618

    risto.suonpaa@sejo.fi           

    Kesälomalla viikot 27, 28, 29 ja 30.

  • Esa Hemmilä

    Toimitusjohtaja

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 602

    esa.hemmila@sejo.fi

    Kesälomalla 30.06 – 03.07.2017 ja viikko 32.

  • Petri Laurinkoski

    Hankinnat

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 612

    petri.laurinkoski@sejo.fi

    Kesälomalla viikot 28, 29, 31 ja 32.

Masino-yhtiöt, hallitus

Konsernin emoyhtiön Masino Group Oy:n hallitus

Näytä yhteyshenkilöt

Masino-yhtiöt, hallinto

Näytä yhteyshenkilöt