Masino Hydraulics Oy

Masino Hydraulics Oy

Masino Hydraulics Oy on erikoistunut hydrauliikkaan ja suodatustekniikkaan. Kansainvälisesti tunnettujen tuotteiden valikoima on monipuolinen. Autamme asiakkaitamme löytämään tehokkaimmat hydrauliset ja suodatustekniset ratkaisut lukuisiin käyttökohteisiin.

Toimitamme laajoja hydrauliikkajärjestelmiä ja valikoimassa on myös hydrauliikan ja suodatustekniikan komponentit teollisuuden kunnossapidon, hydrauliikan laitevalmistajien sekä korjaamojen tarpeisiin.  Asiantunteva hydrauliikkahuolto on myös palveluksessanne.

Kimmo Holopainen

Myynti / Hydrauliikka

Masino Hydraulics Oy

Puh. 010 8345 655

kimmo.holopainen@masino.fi

Pasi Yliherne

Myynti / Suodatustekniikka

Masino Hydraulics Oy

Puh. 010 8345 654

pasi.yliherne@masino.fi

Olli Tuominen

Myyntijohtaja

Masino Hydraulics Oy

Puh. 010 8345 650

olli.tuominen@masino.fi

Teppo Rantanen

Myyntipäällikkö

Masino Hydraulics Oy

Puh. 010 8345 661

teppo.rantanen@masino.fi

Ari Kuismanen

Huoltovastaava

Masino Hydraulics Oy

Puh. 010 8345 651

ari.kuismanen@masino.fi

Mikko Väliaho

Huoltoinsinööri

Masino Hydraulics Oy

Puh. 010 8345 659

mikko.valiaho@masino.fi

Jussi Haakana

Asentaja

Masino Hydraulics Oy

Puh. 010 8345 662

jussi.haakana@masino.fi

Marko Korpialho

Asentaja

Masino Hydraulics Oy

Puh. 010 8345 658

marko.korpialho@masino.fi

Timo Hynönen

Asentaja

Masino Hydraulics Oy

Puh. 010 8345 663

timo.hynonen@masino.fi

Jätä yhteydenottopyyntö






Please leave this field empty.