Masino Industry Oy

Masino Industry Oy

Masino Industry Oy:n monipuolinen tuotevalikoima sisältää ratkaisuja putkistojen ja laitteiden lämpöliikkeiden, kannatuksen ja tärinän hallintaan. Tuotteet kestävät kemiallista ja mekaanista kulutusta sekä suuria lämpötila- ja paine-eroja. Niitä voidaan käyttää erilaisissa teollisuuskohteissa, vaikeissa ja vaativissakin olosuhteissa.

Toiminnassamme korostuu läheinen yhteistyö asiakkaidemme kanssa ja halu löytää parhaat ratkaisut heidän erilaisiin tarpeisiin. Masino Industry on suomalaisen teollisuuden vahva ja pitkäaikainen yhteistyökumppani.

Masino Industryn vahvuuksia on koko tuotantoketjun hallinta; suunnittelemme, valmistamme ja toimitamme tuotteet sovitusti. Noudattaen tärkeimpiä alan standardeja on suunnittelu ja valmistus mahdollista mm. painelaitedirektiivin 2014/68/EU H-moduulin mukaisesti.

MYYNTI


 

Jussi Mertjärvi

Myyntijohtaja
Masino Industry Oy

Puh. 010 8345 564

jussi.mertjarvi@masino.fi

Petri Seppä

Aluemyyntipäällikkö/Itä-Suomi

Masino Industry Oy

Puh. 010 8345 565

petri.seppa@masino.fi

Jussi Alasalmi

Key Account Manager

Masino Industry Oy

Puh. 010 8345 653

jussi.alasalmi@masino.fi

Ismo Jormanainen

Aluemyyntipäällikkö/Länsi-Suomi

Masino Industry Oy

Puh. 010 8345 561

ismo.jormanainen@masino.fi

Pauli Lahtinen

Tuotepäällikkö

Masino Industry Oy

Puh. 010 8345 562

pauli.lahtinen@masino.fi

Sari Nyberg

Myyntiassistentti

Masino Industry Oy

Puh. 010 8345 532

sari.nyberg@masino.fi

Liisa Seppä

Vientiassistentti

Masino Industry Oy

Puh. 010 8345 708

liisa.seppa@masino.fi

Seuraa meitä somessa

Facebook >

LinkedIn >

Youtube >

 

TUOTANTO


 

Tapio Meriläinen

Toimitusjohtaja

Masino Industry Oy

Puh. 010 8345 702

tapio.merilainen@masino.fi

Rauno Ylösmäki

Suunnittelupäällikkö

Masino Industry Oy

Puh. 010 8345 710

rauno.ylosmaki@masino.fi

Riku Vuori

Suunnitteluinsinööri

Masino Industry Oy

Puh. 010 8345 709

riku.vuori@masino.fi

Anssi Meriläinen

Projekti-insinööri

Masino Industry Oy

Puh. 010 8345 705

anssi.merilainen@masino.fi

Jussi Lehtimäki

Tuotannonsuunnittelija

Masino Industry Oy

Puh. 010 8345 706

jussi.lehtimaki@masino.fi

Mika Vanninen

Laatupäällikkö

Masino Industry Oy

Puh. 010 8345 712

mika.vanninen@masino.fi

Ari-Pekka Alholehto

Työnjohtaja

Masino Industry Oy

Puh. 010 8345 715

ari-pekka.alholehto@masino.fi

Jätä yhteydenottopyyntö






Please leave this field empty.