Masino Oy Hydrauliikka ja Voimansiirto

Masino Oy Hydrauliikka ja Voimansiirto

Masino Oy Hydrauliikka ja Voimansiirto on erikoistunut voimansiirtotekniikkaan osaamisalueinaan mekaaninen, pneumaattinen ja hydrodynaaminen voimansiirto. Laajaa tuotevalikoimaa on kehitetty yhteistyössä asiakkaittemme ja tavarantoimittajiemme kanssa. Monipuolisen tuotevalikoiman lisäksi tarjoamme asiakkaillemme osaavan Masino-tiimin tuen tuotteen koko elinkaaren ajaksi.

Meiltä löytyvät asiantuntijat myös hydrauliikkaan ja suodatustekniikkaan. Kansainvälisesti tunnettujen tuotteiden valikoima on monipuolinen. Autamme asiakkaitamme löytämään tehokkaimmat hydrauliset ja suodatustekniset ratkaisut lukuisiin käyttökohteisiin. Toimitamme laajoja hydrauliikkajärjestelmiä ja valikoimassa on myös hydrauliikan ja suodatustekniikan komponentit teollisuuden kunnossapidon, hydrauliikan laitevalmistajien sekä korjaamojen tarpeisiin. Asiantunteva hydrauliikkahuolto on myös palveluksessanne.

Ari Virtanen

Myyntipäällikkö

Masino Oy, Voimansiirto

Puh. 010 8345 520

ari.virtanen@masino.fi

Jukka Junnila

Huoltoinsinööri

Masino Oy, Voimansiirto

Puh. 010 8345 523

jukka.junnila@masino.fi

Olli Tuominen

Myyntijohtaja

Masino Oy, Hydrauliikka ja Voimansiirto

Puh. 010 8345 650

olli.tuominen@masino.fi

Kimmo Holopainen

Myynti

Masino Oy, Hydrauliikka

Puh. 010 8345 655

kimmo.holopainen@masino.fi

Pasi Yliherne

Tuotepäällikkö

Masino Oy, Suodatustekniikka

Puh. 010 8345 654

pasi.yliherne@masino.fi

Jarmo Utriainen

Huolto ja varaosat

Masino Oy Voimansiirto

Puh. 010 8345 524

jarmo.utriainen@masino.fi

Ari Kuismanen

Korjaamovastaava

Masino Oy, Hydrauliikkahuolto

Puh. 010 8345 651

ari.kuismanen@masino.fi

Mikko Väliaho

Huoltoinsinööri

Masino Oy, Hydrauliikka

Puh. 010 8345 659

mikko.valiaho@masino.fi

Teppo Rantanen

Myyntipäällikkö

Masino Oy, Hydrauliikka

Puh. 010 8345 661

teppo.rantanen@masino.fi

Marko Korpialho

Asentaja

Masino Oy, Hydrauliikka

Puh. 010 8345 658

marko.korpialho@masino.fi

Jussi Haakana

Asentaja

Masino Oy, Hydrauliikka

Puh. 010 8345 662

jussi.haakana@masino.fi

Timo Hynönen

Asentaja

Masino Oy, Hydrauliikkahuolto

Puh. 010 8345 663

timo.hynonen@masino.fi