TARMATIC TB 35 -putkentaivutin

Helppokäyttöinen Tarmatic TB 35 -putkentaivutustyökalu sopii mm. teollisuuslaitosten, järjestelmätoimittajien ja hydrauliikan tarpeisiin. Laitetta on kevyt ja helppo liikutella työpisteeltä toiselle. Toimii myös akkukäyttöisenä.

Katso videolta miten laite toimii käytännössä.
Ota yhteyttä asiantuntijoihimme – autamme mielellämme!

Tuotteet

Helppokäyttöinen Tarmatic TB 35 -putkentaivutustyökalu sopii mm. teollisuuslaitosten, järjestelmätoimittajien ja hydrauliikan tarpeisiin. Laitetta on kevyt ja helppo liikutella työpisteeltä toiselle. Toimii myös akkukäyttöisenä.

Katso videolta miten laite toimii käytännössä.
Ota yhteyttä asiantuntijoihimme – autamme mielellämme!

Video

Esitteet
Linkit
Yhteystiedot

Pasi Hiltunen

Myyntijohtaja, IWE
Masino Welding Oy
puh. 010 8345 750
pasi.hiltunen@masino.fi

Arto Kekkonen

Tuotepäällikkö, GasIQ kaasu- ja hitsaustarvikkeet

Masino Welding Oy

Puh. 010 8345 760

arto.kekkonen@masino.fi

Seppo Rantala

Aluemyyntipäällikkö, IWS, Etelä- ja Itä-Suomi

Masino Welding Oy

Puh. 010 8345 755

seppo.rantala@masino.fi

Jari Hannila

Aluemyyntipäällikkö, IWS, Pohjanmaa, Pohjois-Suomi

Masino Welding Oy

Puh. 010 8345 759

jari.hannila@masino.fi

Teemu Hallamaa

Aluemyyntipäällikkö, IWS, Pirkanmaa, Satakunta, Varsinais-Suomi

Masino Welding Oy

Puh. 010 8345 756

teemu.hallamaa@masino.fi

Tommi Björklund

Ostaja

Masino Welding Oy

Puh. 010 8345 582

tommi.bjorklund@masino.fi

Tilaukset

tilaukset.welding@masino.fi

Puh. 010 8345 764 tai 010 8345 763