Masino Oy Hydrauliikka ja Voimansiirto

Masino Oy Hydrauliikka ja Voimansiirto, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa

Puh. 010 8345 500

power.hydraulics@masino.fi

Masino Oy Hydrauliikka ja Voimansiirto, Orikedonkatu 8 B 1, 20380 Turku

Puh. 010 8345 500

power.hydraulics@masino.fi

Verkkolaskuosoite: Basware Oyj, tunnus BAWCFI22, OVT-tunnus 003701113752

Paperilaskut: Masino Oy, PL 237, 00026 BASWARE

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Oy Pumput

Masino Oy Pumput, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa

Puh. 010 8345 500

pumput@masino.fi

Verkkolaskuosoite: Basware Oyj, tunnus BAWCFI22, OVT-tunnus 003701113752

Paperilaskut: Masino Oy, PL 237, 00026 BASWARE

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Oy Teollisuushuolto

Masino Oy Teollisuushuolto, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa

Puh. 010 8345 500

huolto@masino.fi

Verkkolaskuosoite: Basware Oyj, tunnus BAWCFI22, OVT-tunnus 003701113752

Paperilaskut: Masino Oy, PL 237, 00026 BASWARE

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Fastening Oy, Kierre- ja liitostekniikka

Masino Fastening Oy, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa

Puh. 010 8345 500

fastening@masino.fi

Verkkolaskuosoite: Basware Oyj, tunnus BAWCFI22, OVT-tunnus 003707920897

Paperilaskut: Masino Fastening Oy, PL 240, 00026 BASWARE

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Fastening Oy, Juotostekniikka

Masino Fastening Oy, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa

Puh. 010 8345 500

juotos@masino.fi

Verkkolaskuosoite: Basware Oyj, tunnus BAWCFI22, OVT-tunnus 003707920897

Paperilaskut: Masino Fastening Oy, PL 240, 00026 BASWARE

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Welding Oy

Masino Welding Oy, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa

Puh. 010 8345 500

welding@masino.fi

Masino Welding Oy, Orikedonkatu 8 B 1, 20380 Turku

Puh. 010 8345 500

welding@masino.fi

Verkkolaskuosoite: Basware Oyj, tunnus BAWCFI22, OVT-tunnus 003702824257

Paperilaskut: Masino Welding Oy, PL 239, 00026 BASWARE

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Industry Oy

MYYNTI: Masino Industry Oy, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa

TUOTANTO: Masino Industry Oy, Tulotie 8, 33470 Ylöjärvi

Puh. 010 8345 500

industry@masino.fi

Verkkolaskuosoite: Basware Oy, tunnus BAWCFI22, OVT-tunnus 003725518367

Paperilaskut: Masino Industry Oy, PL 242, 00026 BASWARE

Näytä yhteyshenkilöt

Sejo Oy

Sejo Oy, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa Puh. 010 8345 600 myynti@sejo.fi Myymälä avoinna arkisin klo 6.30-16.00
Sejo Oy, Orikedonkatu 8 B, 20380 Turku Puh. 010 8345 622 risto.koivusalo@sejo.fi Myymälä avoinna arkisin klo 8-16
Sejo Oy, Viinikankatu 45, 33800 Tampere Puh. 010 8345 607 joonas.ostring@sejo.fi Myymälä avoinna arkisin klo 7.30-15.30 Verkkolaskuosoite: Basware Oyj, tunnus BAWCFI22, OVT-tunnus 003706374759

Paperilaskut: Sejo Oy, PL 243, 00026 BASWARE

Näytä yhteyshenkilöt
  • Janne Pirinen

    Asiakaspalvelu / myynti

    Sejo Oy / Lomalla viikko 29, 30, 31 ja 34

    Puh. 010 8345 613,  klo 8.00 – 16.00

    janne.pirinen@sejo.fi

    Kysely/tilaukset: myynti@sejo.fi

  • Kari Virtanen

    Asiakaspalvelu / myynti

    Sejo Oy / Lomalla viikko 26, 27 ja 28

    Puh. 010 8345 614,  klo 8.00 – 16.00

    kari.virtanen@sejo.fi

    Kysely/tilaukset: myynti@sejo.fi

  • Jari Lappalainen

    Asiakaspalvelupäällikkö

    Sejo Oy / Lomalla 01.06 – 21.06.2018

    Puh. 010 8345 611,  klo 6.30 – 14.30

    jari.lappalainen@sejo.fi

    Kysely/tilaukset: myynti@sejo.fi

     

  • Jari Saarinen

    Noutopalvelu / Vantaa

    Sejo Oy / Lomalla viikko 25, 26, 27, 28, 29 ja 30

    Puh. 010 8345 547

    jari.saarinen@sejo.fi

  • Roope Ojanen

    Noutopalvelu / Vantaa
    Sejo Oy
    Puh. 010 8345 616
    roope.ojanen@sejo.fi

  • Kalevi Hallanaro

    Työmaa- ja konttipalvelu

    Sejo Oy / Lomalla viikko 26, 32, 33 ja 34

    Puh. 010 8345 605

    kalevi.hallanaro@sejo.fi

  • Mika Lahtinen

    Työmaa- ja konttipalvelu

    Sejo Oy / Lomalla viikko 28, 29, 30 ja 31

    Puh. 010 8345 610

    mika.lahtinen@sejo.fi

  • Seppo Rantanen

    Työmaa- ja konttipalvelu

    Sejo Oy / Lomalla viikko 29, 30 ja 31

    Puh. 010 8345 615

    seppo.rantanen@sejo.fi

  • Pasi Verkkomäki

    Varastomies

    Sejo Oy / Lomalla viikko 25, 28, 29 ja 30

    Puh. 010 8345 604

    pasi.verkkomaki@sejo.fi

  • Osmo Vallittu

    Tuotepäällikkö / Putkivarusteet ja värinänvaimentimet

    Sejo Oy / Lomalla viikko 28, 29, 30 ja 31 

    Puh. 010 8345 619

    osmo.vallittu@sejo.fi

  • Jari Viita

    Myyntijohtaja

    Sejo Oy / Lomalla viikko 27, 28, 29 ja 30

    Puh. 010 8345 621

    jari.viita@sejo.fi

  • Jussi Hirvonen

    Asiantuntija

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 603

    jussi.hirvonen@sejo.fi

  • Kari Pöyry

    Myynti / Itä-Suomi
    Sejo Oy
    Puh. 010 8345 617
    kari.poyry@sejo.fi

  • Risto Koivusalo

    Myyntipäällikkö / Turun alue

    Sejo Oy / Kesälomalla viikko 27, 28, 31 ja 32

    Puh. 010 8345 622

    risto.koivusalo@sejo.fi

  • Ilkka Vellamo

    Myymälä/työmaakuljetukset / Turku

    Sejo Oy / Kesälomalla viikko 29, 30 ja 33

    Puh. 010 8345 624

    ilkka.vellamo@sejo.fi

  • Kalle Kaila

    Myymälä/työmaakuljetukset / Turku

    Sejo Oy / Kesälomalla viikko 25

    Puh. 010 8345 627

    kalle.kaila@sejo.fi

  • Joonas Östring

    Myyntipäällikkö / Tampereen alue

    Sejo Oy / Lomalla viikko 27, 28 ja 30

    Puh. 010 8345 607

    joonas.ostring@sejo.fi

  • Niko Hemmilä

    Myymälä / Tampere
    Sejo Oy / Lomalla viikko 25, 27 ja 31
    Puh. 010 8345 606
    niko.hemmila@sejo.fi

  • Joonas Leppäkynnäs

    Myyntiedustaja / Pirkanmaan alue
    Sejo Oy / Lomalla viikko 24, 30, 31 ja 32
    Puh. 010 8345 620
    joonas.leppakynnas@sejo.fi

  • Risto Suonpää

    Tuotepäällikkö / Työkalut

    Sejo Oy / Lomalla viikko 27, 28, 29 ja 30

    Puh. 010 8345 618

    risto.suonpaa@sejo.fi           

  • Esa Hemmilä

    Toimitusjohtaja

    Sejo Oy / Lomalla viikko 23 ja 35

    Puh. 010 8345 602

    esa.hemmila@sejo.fi

  • Petri Laurinkoski

    Hankinnat

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 612

    petri.laurinkoski@sejo.fi

     

Masino Group, hallitus

Konsernin emoyhtiön Masino Group Oy:n hallitus

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Group, hallinto

Masino Group, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa

Puh. 010 8345 500

info@masino.fi

Verkkolaskuosoite: Basware Oyj, tunnus BAWCFI22, OVT-tunnus 003707150319

Paperilaskut: Masino Group Oy, PL 238, 00026 BASWARE

Näytä yhteyshenkilöt