Masino Group

Puhelinvaihde Masino 010 8345 500,

info@masino.fi

Puhelinvaihde Sejo 010 8345 600,

myynti@sejo.fi

Verkkolaskuosoite: OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003707150319, Y-tunnus 0715031-9

Mikäli ette vielä toimita verkkolaskuja, pyydämme teitä ystävällisesti lähettämään laskun PDF-formaatissa alla olevaan sähköpostiosoitteeseen: Masino-Group-Oy.FI.P.125021-6@docinbound.com

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Oy Pumput

Masino Oy Pumput, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa

Puh. 010 8345 500

pumput@masino.fi

Verkkolaskuosoite: OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003701113752, Y-tunnus 0111375-2

Mikäli ette vielä toimita verkkolaskuja, pyydämme teitä ystävällisesti lähettämään laskun PDF-formaatissa alla olevaan sähköpostiosoitteeseen: Masino-Oy.FI.P.125029-9@docinbound.com

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Oy Teollisuushuolto

Masino Oy Teollisuushuolto, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa

Puh. 010 8345 500

huolto@masino.fi

Verkkolaskuosoite: OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003701113752, Y-tunnus 0111375-2

Mikäli ette vielä toimita verkkolaskuja, pyydämme teitä ystävällisesti lähettämään laskun PDF-formaatissa alla olevaan sähköpostiosoitteeseen: Masino-Oy.FI.P.125029-9@docinbound.com

Näytä yhteyshenkilöt

Masino-Konaflex Oy

Masino-Konaflex Oy, Pyymosantie 4, 01720 Vantaa

Puh. 010 8345 500

power.hydraulics@masino.fi

Masino-Konaflex Oy, Orikedonkatu 8 B, 20380 Turku

Puh. 010 8345 500

power.hydraulics@masino.fi

Verkkolaskuosoite: OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003701101364, Y-tunnus 0110136-4

Mikäli ette vielä toimita verkkolaskuja, pyydämme teitä ystävällisesti lähettämään laskun PDF-formaatissa alla olevaan sähköpostiosoitteeseen: Masino-Konaflex-Oy.FI.P.134938-0@docinbound.com

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Fastening Oy

Masino Fastening Oy, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa

Puh. 010 8345 500

fastening@masino.fi

Verkkolaskuosoite: OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003707920897, Y-tunnus 0792089-7

Mikäli ette vielä toimita verkkolaskuja, pyydämme teitä ystävällisesti lähettämään laskun PDF-formaatissa alla olevaan sähköpostiosoitteeseen: Masino-Fastening-Oy.FI.P.125022-4@docinbound.com

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Welding Oy

Masino Welding Oy, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa

Puh. 010 8345 500

welding@masino.fi

Masino Welding Oy, Orikedonkatu 8 B, 20380 Turku

Puh. 010 8345 500

welding@masino.fi

Verkkolaskuosoite: OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003702824257, Y-tunnus 0282425-7

Mikäli ette vielä toimita verkkolaskuja, pyydämme teitä ystävällisesti lähettämään laskun PDF-formaatissa alla olevaan sähköpostiosoitteeseen: Masino-Welding-Oy.FI.P.125027-3@docinbound.com

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Industry Oy

MYYNTI Kärkikuja 3, 01740 Vantaa

TUOTANTO Tulotie 8, 33470 Ylöjärvi

Puh. 010 8345 500

industry@masino.fi

Verkkolaskuosoite: OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003725518367, Y-tunnus 2551836-7

Mikäli ette vielä toimita verkkolaskuja, pyydämme teitä ystävällisesti lähettämään laskun PDF-formaatissa alla olevaan sähköpostiosoitteeseen: Masino-Industry-Oy.FI.P.125028-1@docinbound.com

Näytä yhteyshenkilöt

Sejo Oy

Sejo Oy, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa Puh. 010 8345 600 myynti@sejo.fi Myymälä avoinna arkisin klo 6.30-16.00
Sejo Oy, Polttolaitoksenkatu 5, 20380 Turku Puh. 010 8345 624 myynti.turku@sejo.fi Myymälä avoinna arkisin klo 7-16
Sejo Oy, Viinikankatu 45, 33800 Tampere Puh. 010 8345 620 myynti.tampere@sejo.fi Myymälä avoinna arkisin klo 7-16

Verkkolaskuosoite: OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003706374759, Y-tunnus 0637475-9

Mikäli ette vielä toimita verkkolaskuja, pyydämme teitä ystävällisesti lähettämään laskun PDF-formaatissa alla olevaan sähköpostiosoitteeseen: Sejo-Oy.FI.P.125020-8@docinbound.com

Näytä yhteyshenkilöt
  • Asiakaspalvelu

  • Roope Ojanen

    Asiakaspalvelu / myynti
    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 23, 24, 31 ja 32
    Puh. 010 8345 616, klo 12.00 – 16.00
    roope.ojanen@sejo.fi

  • Kari Virtanen

    Asiakaspalvelu / myynti

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 28, 29 ja 30

    Puh. 010 8345 614,  klo 8.00 – 16.00

    kari.virtanen@sejo.fi

    Kysely/tilaukset: myynti@sejo.fi

  • Jari Lappalainen

    Asiakaspalvelupäällikkö

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 25, 26 ,27, 33 ja 34

    Puh. 010 8345 611,  klo 6.30 – 14.30

    jari.lappalainen@sejo.fi

    Kysely/tilaukset: myynti@sejo.fi

  • Jari Viita

    Toimitusjohtaja
    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 29, 30 ja 31
    Puh. 010 8345 621
    jari.viita@sejo.fi

  • Etelä-Suomi

  • Jari Saarinen

    Noutopalvelu / Vantaa

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 25, 26, 31, 32  ja 33

    Puh. 010 8345 547

    jari.saarinen@sejo.fi

  • Miika Hemmilä

    Noutopalvelu / Vantaa

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 27 ja 28

    Puh. 010 8345 626

    miika.hemmila@sejo.fi

  • Oskari Söderström

    Noutopalvelu / Vantaa

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 28, 29 ja 30

    Puh. 010 8345 631

    oskari.soderstrom@sejo.fi

  • Osmo Vallittu

    Tuotepäällikkö / Putkivarusteet ja värinänvaimentimet
    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 25, 26, 27 ja 28
    Puh. 010 8345 619
    osmo.vallittu@sejo.fi

  • Juuso Arminen

    Tekninen myynti

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 29, 30 ja 31

    Puh. 010 8345 629

    juuso.arminen@sejo.fi

  • Risto Suonpää

    Tuotepäällikkö / Työkalut

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 27, 28, 29 ja 30

    Puh. 010 8345 618

    risto.suonpaa@sejo.fi           

  • Janne Pirinen

    Myynti

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 29, 30 ja 31

    Puh. 010 8345 613

    janne.pirinen@sejo.fi

     

  • Niko Hemmilä

    Myynti
    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 26, 27 ja 28
    Puh. 010 8345 632
    niko.hemmila@sejo.fi

  • Mika Lahtinen

    Työmaa- ja konttipalvelu

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 27, 28, 29 ja 30

    Puh. 010 8345 610

    mika.lahtinen@sejo.fi

  • Seppo Rantanen

    Työmaa- ja konttipalvelu

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 30, 31 ja 32

    Puh. 010 8345 615

    seppo.rantanen@sejo.fi

  • Kalevi Hallanaro

    Työmaa- ja konttipalvelu

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 28, 29 ja 30

    Puh. 010 8345 605

    kalevi.hallanaro@sejo.fi

  • Petri Laurinkoski

    Hankinnat

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 28, 29 ja 30

    Puh. 010 8345 612

    petri.laurinkoski@sejo.fi

     

  • Varsinais-Suomi, Pohjanmaa

  • Risto Koivusalo

    Aluejohtaja / Lounais-Suomi, Etelä-Pohjanmaa ja Pohjanmaa

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 26, 27, 30, 31 ja 30

    Puh. 010 8345 622

    risto.koivusalo@sejo.fi

  • Juha Korpela

    Aluemyyntipäällikkö / Satakunta, Etelä-Pohjanmaa ja Pohjanmaa

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 26, 27, 28 ja 29

    Puh. 010 8345 625

    juha.korpela@sejo.fi

  • Ilkka Vellamo

    Myymäläpäällikkö

    Myymälä / työmaakuljetukset / Turku

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 27, 28 ja 29

    Puh. 010 8345 624

    ilkka.vellamo@sejo.fi

  • Kalle Kaila

    Myymälä/työmaakuljetukset / Turku

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 26, 30, 31 ja 32

    Puh. 010 8345 627

    kalle.kaila@sejo.fi

  • Jere Lineri

    Myymälä/työmaakuljetukset / Turku

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 25, 33, 34 ja 35

    Puh. 010 8345 623

    jere.lineri@sejo.fi

  • Topias Tiainen

    Myymälä/työmaakuljetukset / Turku

    Sejo Oy

    Puh. 010 8345 628

    topias.tiainen@sejo.fi

  • Pirkanmaa

  • Joonas Östring

    Myyntipäällikkö / Tampereen alue

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 27, 28, 29, 30 ja 34/35

    Puh. 010 8345 607

    joonas.ostring@sejo.fi

  • Joonas Leppäkynnäs

    Myynti / Pirkanmaan alue
    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 28, 29, 30  ja 31
    Puh. 010 8345 620
    joonas.leppakynnas@sejo.fi

  • Jukka Tossavainen

    Myynti / Pirkanmaan alue

    Sejo Oy

    puh. 010 8345 636

    jukka.tossavainen@sejo.fi

  • Henri Ryhänen

    Myymälä / työmaakuljetukset / Tampere

    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 26

    puh. 010 8345 633

    henri.ryhanen@sejo.fi

  • Tuukka Hahmo

    Myymälä / Tampere
    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 29, 30 ja 31
    Puh. 010 8345 606
    tuukka.hahmo@sejo.fi

  • Itä-Suomi

  • Kari Pöyry

    Aluemyyntipäällikkö / Itä-Suomi
    Sejo Oy / Kesälomalla vk. 26, 27, 28 ja 29
    Puh. 010 8345 617
    kari.poyry@sejo.fi

Suomen TPP Oy

Suomen TPP Oy, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa

Puh. 0400 407 235

info@suomentpp.fi

Verkkolaskuosoite: OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003707650241, Y-tunnus 0765024-1

Mikäli ette vielä toimita verkkolaskuja, pyydämme teitä ystävällisesti lähettämään laskun PDF-formaatissa alla olevaan sähköpostiosoitteeseen: Suomen-TPP-Oy.FI.P.127269-9@docinbound.com

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Group, hallinto

Masino Group, Kärkikuja 3, 01740 Vantaa

Puh. 010 8345 500

info@masino.fi

Verkkolaskuosoite: OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003707150319, Y-tunnus 0715031-9

Mikäli ette vielä toimita verkkolaskuja, pyydämme teitä ystävällisestilähettämään laskun PDF-formaatissa alla olevaan sähköpostiosoitteeseen: Masino-Group-Oy.FI.P.125021-6@docinbound.com

Näytä yhteyshenkilöt

Masino Group, hallitus

Konsernin emoyhtiön Masino Group Oy:n hallitus

Näytä yhteyshenkilöt