Masino-Konaflex Oy

Masino-Konaflex Oy

Masino-Konaflex Oy on erikoistunut voimansiirtotekniikkaan osaamisalueinaan mekaaninen, pneumaattinen ja hydrodynaaminen voimansiirto. Laajaa tuotevalikoimaa on kehitetty yhteistyössä asiakkaittemme ja tavarantoimittajiemme kanssa. Monipuolisen tuotevalikoiman lisäksi tarjoamme asiakkaillemme osaavan Masino-tiimin tuen tuotteen koko elinkaaren ajaksi.

Meiltä löytyvät asiantuntijat myös hydrauliikkaan ja suodatustekniikkaan. Kansainvälisesti tunnettujen tuotteiden valikoima on monipuolinen. Autamme asiakkaitamme löytämään tehokkaimmat hydrauliset ja suodatustekniset ratkaisut lukuisiin käyttökohteisiin. Toimitamme laajoja hydrauliikkajärjestelmiä ja valikoimassa on myös hydrauliikan ja suodatustekniikan komponentit teollisuuden kunnossapidon, hydrauliikan laitevalmistajien sekä korjaamojen tarpeisiin. Asiantunteva hydrauliikkahuolto on myös palveluksessanne.

Mikko Pietarinen

Toimitusjohtaja

Masino-Konaflex Oy

Puh. 010 8345 502

mikko.pietarinen@masino.fi

Ari Virtanen

Voimansiirto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 010 8345 520

ari.virtanen@masino.fi

Jukka Junnila

Voimansiirto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 010 8345 523

jukka.junnila@masino.fi

Olli Tuominen

Hydrauliikka

Masino-Konaflex Oy

Puh. 010 8345 650

olli.tuominen@masino.fi

Kimmo Holopainen

Hydrauliikka

Masino-Konaflex Oy

Puh. 010 8345 655

kimmo.holopainen@masino.fi

Pasi Yliherne

Suodatustekniikka

Masino-Konaflex Oy

Puh. 010 8345 654

pasi.yliherne@masino.fi

Ari Kuismanen

Hydrauliikkahuolto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 010 8345 651

ari.kuismanen@masino.fi

Mikko Väliaho

Hydrauliikkahuolto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 010 8345 659

mikko.valiaho@masino.fi

Jari Tulonen

Hydrauliikka

Masino-Konaflex Oy

Puh. 010 8345 661

jari.tulonen@masino.fi

Marko Korpialho

Hydrauliikkahuolto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 010 8345 658

marko.korpialho@masino.fi

Jussi Haakana

Hydrauliikkahuolto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 010 8345 662

jussi.haakana@masino.fi

Timo Hynönen

Hydrauliikkahuolto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 010 8345 663
timo.hynonen@masino.fi

Mika Hailio

Voimansiirto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 09 2532 3238

mika.hailio@masino.fi

Antero Kuvaja

Voimansiirto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 09 2532 3268

antero.kuvaja@masino.fi

Jussi Salonen

Voimansiirto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 09 2532 3239

jussi.salonen@masino.fi

Joni Maaniemi

Voimansiirto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 09 2532 3244

joni.maaniemi@masino.fi

Pyry Pohjanpalo

Voimansiirto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 09 2532 3249

pyry.pohjanpalo@masino.fi

Vesa Martin

Voimansiirto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 09 2532 3251

vesa.martin@masino.fi

Markus Patrikainen

Voimansiirto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 09 2532 3234

markus.patrikainen@masino.fi

Kari Kuismin

Voimansiirto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 09 2532 3264

kari.kuismin@masino.fi

Ari Sjögren

Voimansiirto

Masino-Konaflex Oy, Tampere

Puh. 09 2532 3190

ari.sjogren@masino.fi

Jyrki Siikavirta

Voimansiirto

Masino-Konaflex Oy, Oulu

Puh. 09 2532 3240

jyrki.siikavirta@masino.fi

Sanna Toivonen

Asiakaspalvelu

Masino-Konaflex Oy

Puh. 09 2532 3241

sanna.toivonen@masino.fi

Johanna Bergström

Asiakaspalvelu

Masino-Konaflex Oy

Puh. 09 2532 3237

johanna.bergstrom@masino.fi

Eveliina Kilpala

Asiakaspalvelu

Masino-Konaflex Oy

Puh. 09 2532 3248

eveliina.kilpala@masino.fi

Heta Huhtamäki

Taloushallinto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 09 2532 3235

heta.huhtamaki@masino.fi

Tuija Lindblad

Taloushallinto

Masino-Konaflex Oy

Puh. 09 2532 3232

tuija.lindblad@masino.fi