Masino Oy Teollisuushuolto

Masino Oy Teollisuushuolto

Täsmällistä ja luotettavaa teollisuushuoltoa

Teollisuuden kaikissa huolto- ja korjaustoimenpiteissä vaaditaan äärimmäistä tarkkuutta ja teknistä osaamista. Huolella suunniteltu ennaltaehkäisevä huolto sekä nopea reagointi yllättäviin tuotantohäiriöihin on ydinosaamistamme, jolla minimoidaan tuotannon seisokkiaika.

Masinolla on voimalaitosten, paperitehtaiden ja prosessiteollisuuden huoltotoimenpiteistä vuosikymmenien kokemus.

Myynti ja asiakaspalvelu

Michael Türtscher

Myyntijohtaja
Masino Oy
Puh. 010 8345 527
michael.turtscher@masino.fi

Niina Levänen

Asiakaspalvelupäällikkö

Masino Oy

Puh. 010 8345 521

niina.levanen@masino.fi

Mikko Valkki

Jälkimarkkinointipäällikkö

Masino Oy

Puh. 010 8345 528

mikko.valkki@masino.fi

Toni Hevonoja

Myynti- ja huoltoinsinööri

Masino Oy

Puh. 010 8345 514

toni.hevonoja@masino.fi

Jukka Taipalus

Myynti-insinööri

Masino Oy

Puh. 010 8345 538

jukka.taipalus@masino.fi

Marko Kaunisaho

Tuotepäällikkö

Masino Oy

Puh. 010 8345 513

marko.kaunisaho@masino.fi

Marjo Rämä

Tuotepäällikkö

Masino Oy

Puh. 010 8345 530

marjo.rama@masino.fi

Ari Kettunen

Huoltopäällikkö
Masino Oy
Puh. 010 8345 515
ari.kettunen@masino.fi

Teollisuushuolto

Kalle Kinnari

Supervisor, projektit

Masino Oy

Puh. 010 8345 519

kalle.kinnari@masino.fi

Heikki Kvist

Korjaamovastaava

Masino Oy

Puh. 010 8345 525

heikki.kvist@masino.fi

Kari Laitinen

Supervisor

Masino Oy

Puh. 010 8345 516

kari.laitinen@masino.fi

Aki Liekkinen

Supervisor

Masino Oy

Puh. 010 8345 517

aki.liekkinen@masino.fi

Olli Kuuluvainen

Supervisor

Masino Oy

Puh. 010 8345 511

olli.kuuluvainen@masino.fi

Jon Sundström

Supervisor
Masino Oy
puh. 010 8345 526
jon.sundstrom@masino.fi

Jarmo Utriainen

Koneasentaja

Masino Oy

Puh. 010 8345 524

jarmo.utriainen@masino.fi