Masino Oy Teollisuushuolto

Masino Oy Teollisuushuolto

Täsmällistä ja luotettavaa teollisuushuoltoa

Teollisuuden kaikissa huolto- ja korjaustoimenpiteissä vaaditaan äärimmäistä tarkkuutta ja teknistä osaamista. Huolella suunniteltu ennaltaehkäisevä huolto sekä nopea reagointi yllättäviin tuotantohäiriöihin on ydinosaamistamme, jolla minimoidaan tuotannon seisokkiaika. Masinolla on voimalaitosten, paperitehtaiden ja prosessiteollisuuden huoltotoimenpiteistä vuosikymmenien kokemus.

Ari Kettunen

Huoltopäällikkö

Masino Oy Teollisuushuolto

Puh. 010 8345 515

ari.kettunen@masino.fi

Niina Levänen

Asiakaspalvelupäällikkö

Masino Oy Pumput / Masino Oy Teollisuushuolto

Puh. 010 8345 521

niina.levanen@masino.fi

Kalle Kinnari

Supervisor, projektit

Masino Oy Teollisuushuolto

Puh. 010 8345 519

kalle.kinnari@masino.fi

Kari Laitinen

Supervisor

Masino Oy Teollisuushuolto

Puh. 010 8345 516

kari.laitinen@masino.fi

Jarmo Utriainen

Huolto ja varaosat

Masino Oy Teollisuushuolto

Puh. 010 8345 524

jarmo.utriainen@masino.fi

Aki Liekkinen

Supervisor

Masino Oy Teollisuushuolto

Puh. 010 8345 517

aki.liekkinen@masino.fi

Teemu Härkönen

Supervisor

Masino Oy Teollisuushuolto

Puh. 010 8345 518

teemu.harkonen@masino.fi

Jussi Räty

Supervisor

Masino Oy Teollisuushuolto

Puh. 010 8345 529

jussi.raty@masino.fi

Toni Hevonoja

Myynti- ja huoltoinsinööri

Masino Oy Pumput / Masino Oy Teollisuushuolto

Puh. 010 8345 514

toni.hevonoja@masino.fi

Heikki Kvist

Asentaja

Masino Oy Teollisuushuolto

Puh. 010 8345 525

heikki.kvist@masino.fi