Sejo Oy

Sejo Oy

Sejo Oy toimittaa laadukkaita LVI-putkikannakkeita ja laajan valikoiman kiinnitys- ja asennustarvikkeita teollisuuden tarpeisiin, talonrakennukseen ja saneerauskohteisiin. Asennustekniikan asiantuntemus sekä nopeat ja luotettavat toimitukset ovat asiakaspalvelumme lähtökohtana. Toimiva varastointijärjestelmä on tärkeä osa palveluamme ja tämä takaa myös tuotteiden nopean saatavuuden. Työmaille toimitettavat konttimme ovat erinomainen tapa taata LVI-tarvikkeiden jatkuva saatavuus koko työprojektin ajaksi.

Noutomyymälämme palvelevat

Verkkokauppamme palvelee 24/7.

Kari Virtanen

Asiakaspalvelu / myynti

Sejo Oy

Puh. 010 8345 614,  klo 8.00 – 16.00

kari.virtanen@sejo.fi

Kysely/tilaukset: myynti@sejo.fi

Jari Lappalainen

Asiakaspalvelupäällikkö

Sejo Oy

Puh. 010 8345 611,  klo 6.30 – 14.30

jari.lappalainen@sejo.fi

Kysely/tilaukset: myynti@sejo.fi

 

Jari Saarinen

Noutopalvelu / Vantaa

Sejo Oy

Puh. 010 8345 547

jari.saarinen@sejo.fi

Roope Ojanen

Noutopalvelu / Vantaa
Sejo Oy
Puh. 010 8345 616
roope.ojanen@sejo.fi

Miika Hemmilä

Noutopalvelu / Vantaa

Sejo Oy

Puh. 010 8345 626

miika.hemmila@sejo.fi

Kalevi Hallanaro

Työmaa- ja konttipalvelu

Sejo Oy

Puh. 010 8345 605

kalevi.hallanaro@sejo.fi

Mika Lahtinen

Työmaa- ja konttipalvelu

Sejo Oy

Puh. 010 8345 610

mika.lahtinen@sejo.fi

Seppo Rantanen

Työmaa- ja konttipalvelu

Sejo Oy

Puh. 010 8345 615

seppo.rantanen@sejo.fi

Osmo Vallittu

Tuotepäällikkö / Putkivarusteet ja värinänvaimentimet

Sejo Oy

Puh. 010 8345 619

osmo.vallittu@sejo.fi

Jari Viita

Myyntijohtaja

Sejo Oy

Puh. 010 8345 621

jari.viita@sejo.fi

Jussi Hirvonen

Asiantuntija

Sejo Oy

Puh. 010 8345 603

jussi.hirvonen@sejo.fi

Janne Pirinen

Myynti

Sejo Oy

Puh. 010 8345 613

janne.pirinen@sejo.fi

 

Kari Pöyry

Myynti / Itä-Suomi
Sejo Oy
Puh. 010 8345 617
kari.poyry@sejo.fi

Risto Koivusalo

Myyntipäällikkö / Turun alue

Sejo Oy

Puh. 010 8345 622

risto.koivusalo@sejo.fi

Ilkka Vellamo

Myymälä/työmaakuljetukset / Turku

Sejo Oy

Puh. 010 8345 624

ilkka.vellamo@sejo.fi

Kalle Kaila

Myymälä/työmaakuljetukset / Turku

Sejo Oy

Puh. 010 8345 627

kalle.kaila@sejo.fi

Jere Lineri

Myymälä/työmaakuljetukset / Turku

Sejo Oy

Puh. 010 8345 623

jere.lineri@sejo.fi

Joonas Östring

Myyntipäällikkö / Tampereen alue

Sejo Oy

Puh. 010 8345 607

joonas.ostring@sejo.fi

Niko Hemmilä

Myymälä / Tampere
Sejo Oy
Puh. 010 8345 606
niko.hemmila@sejo.fi

Joonas Leppäkynnäs

Myyntiedustaja / Pirkanmaan alue
Sejo Oy
Puh. 010 8345 620
joonas.leppakynnas@sejo.fi

Risto Suonpää

Tuotepäällikkö / Työkalut

Sejo Oy

Puh. 010 8345 618

risto.suonpaa@sejo.fi           

Esa Hemmilä

Toimitusjohtaja

Sejo Oy

Puh. 010 8345 602

esa.hemmila@sejo.fi

Petri Laurinkoski

Hankinnat

Sejo Oy

Puh. 010 8345 612

petri.laurinkoski@sejo.fi

 

Juuso Arminen

Tekninen myynti

Sejo Oy

Puh. 010 8345 629

juuso.arminen@sejo.fi